Про "ZOOСВІТ"

Всеукраїнська громадська організація «ZOOCВІТ» створена з метою об’єднання громадян України, що є власниками чи любителями птахів та дрібних хатніх тварин, а також задля підтримки і розвитку в Україні цивілізованого племінного розведення птахів і дрібного тваринництва.

Сюди входить маркування, реєстрація тварин і птахів що знаходяться і народжені в Україні, а також видача їм відповідних документів. Проведення виставок, семінарів, підготовка фахівців різних напрямків - заводчиків, експертів, дресирувальників, ведення племінної роботи, обмін досвідом і т.ін.

Об'єднання любителів і професіоналів дає можливість підняти племінне птахівництво і тваринництво на істотно вищий рівень, розвиватися і вдосконалювати свої здібності й таланти, набувати досвіду і отримувати знання від провідних міжнародних експертів.

У 2014 році наша Організація приєдналася до Всесвітньої орнітологічної конфедерації (C.O.M.). Таким чином кращі українські заводчики та любителів птахів, що ведуть цілеспрямовану племінну і селекційну роботу, мають можливість демонструвати свою племінну роботу не тільки на національному, але й на міжнародному рівні.

Отже, таким чином у нас з'явилася можливість офіційно приймати участь в міжнародних виставках, а також запрошувати на наші національні виставки міжнародних експертів з метою оцінки якості українських птахів, що розводяться в умовах неволі в наших заводчиків та розплідниках. 

І що дуже важливо - поява конкуренції серед провідних заводчиків позитивно впливає на отримання якісного поголів'я тварин і птахів.

До цього часу заводчики птахів та інших дрібних тварин були самі по собі і більшості з них доводиться мати справу з перекупниками, тому що часто немає часу і можливості пропонувати своїх племінних тварин/птахів на торгових місцях самостійно.

Для більшості колекціонерів і заводчиків розведення тварин/птахів це хобі, якому вони присвячують більшу частину свого життя. Але мало кому з бажаючих придбати якісну племінну тварину або птаха вдається поспілкуватися безпосередньо з фахівцем, найчастіше покупець йде на «пташиний ринок» і набуває те, що йому дадуть перекупникі або продавці живого товару - люди далекі від якісного розведення.

Ставши членом ВГО «ZOOCВІТ» ви отримуєте можливість спілкування з колегами та однодумцями, здобуття нової інформації і досвіду, нових контактів і порад фахівців.

У заводчиків рідкісних видів птахів і тварин з'являється можливість перетворити своїх вихованців на легально існуючих.

Птахи і тварини, народжені в Україні, вже не будуть контрабандою у власній країні і отримають можливість офіційно перетинати кордони. Власникам-любителям, надається можливість отримати документи, що підтверджують право власності на тварину або птаха.

У власників гризунів та інших дрібних тварин також, з часом, з'явиться можливість демонстрації своїх улюбленців на міжнародних виставках.

І що ще важливіше - членство в Організації надає можливість професійного росту в сфері птахівництва та дрібного тваринництва і демонстрації своїх професійних якостей на виставках.

Приєднуйтесь до нас вже сьогодні!

 


Статут ВГО "ZOOСВІТ"

Положення ВГО "ZOOСВІТ"