Реєстрація собистої назви заводу/розплідника

Якщо ви займаєтеся розведенням тварин або птахів, які не мають необхідних документів, ви можете поставити їх на облік у ВГО "ZООСВІТ", ідентифікувати і отримати відповідні реєстраційні документи від Організації, а також зареєструвати особисту назву свого заводу чи розплідника.

Таким чином ви матимете можливість оформлення необхідних документів на ваших тварин або птахів з метою оформлення на них права власності. Також потенційні власники нащадків ваших тварин або птахів зможуть отримати офіційні документи про походження малюків, а саме РОДОВІД.

Шановні власники розплідників і заводчики, хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми не є контролюючим органом і не маємо на меті контролювати Ваші приплоди чи Ваші прибутки.

Заповнення відповідних документів та постановка на облік тварин або птахів необхідні для того, щоб у випадку необхідності ми могли підтвердити, що дана тварина або птах ДІЙСНО виведений в умовах неволі в системі ВГО "ZООСВІТ" - для цього і ведеться реєстрація у Племінній книзі.

Якщо у Вас є додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до нас:

Телефон: (066) 382 81 20

Керівник ВГО "ZООСВІТ" Гоєнко Олена.

Або відправити запит на e-mail: info@zoosvit.org.ua з описом вашої конкретної ситуації, а саме:

  • Заявник (фізична або юридична особа);
  • назва виду тварини/птаха, їх світлини, стать, вік, а також латинська назва якщо відомо;
  • наявність ідентифікатора (при наявності додайте або сканкопіі документації, або фото маркування);
  • походження кожної тварини/птаха: вилучення з природного середовища, народження в неволі, розведення або вирощування в штучних умовах, імпорт з іншої країни (при наявності додайте сканкопії документів);
  • спосіб придбання кожної тварини/птаха у власність або володіння та користування (при наявності додайте сканкопіі документів).

Будемо раді оперативно відповісти на ваші запитання і допомогти вам!


Заява на вступ до лав ВГО "ZOOСВІТ" 

Заява на реєстрацію розплідника у ВГО "ZOOСВІТ"

Реєстраційна картка поголів'я птахів

Реєстраційна картка поголів'я тварин