Підрозділ мангустових

Підрозділ виконує координуючі функції в системі ВГО «ZOOСВІТ» відносно усіх видів мангустових (HERPESTIDAE), що утримуються у неволі і зареєстрованих у ВГО «ZООСВІТ» та їх власників.

З кожним роком зростає кількість дрібних хижих тварин, які утримуються в зоопарках, контактних зоопарках, в квартирах. Мангусти та сурикати одни з них.

Мангусти та сурикати, що розводяться у заводчиків в системі ВГО ZOOСВІТ, є спрямованою племінною діяльністю на збереження унікального різноманіття тварин в умовах неволі.

Всі тварини, отримані шляхом планомірного розведення, мають унікальні ідентифікаційні номери і документи про походження.

Шановні власники розплідників, заводчики, а також любителі та власники домашніх мангустів і сурикат, запрошуємо Вас долучитися до наших ініціатив та кропіткої праці в напрямку збереження унікального різноманіття дрібних хижих тварин в умовах неволі.

Мета нашого об’єднання:

- вивчення процесів соціалізації;

- виховання гуманного та відповідального відношення до тварин, як до частини живої природи;

- об’єднання власників племінних мангустів та сурикат;

- сприяння їх розведенню у відповідності до міжнародних правил розведення тварин і вимог санітарії та ветеринарії;

- вдосконалення й підвищення якості тварин;

- облік та ведення племінної документації;

- популяризація серед населення кращих типів мангустів та сурикат методом проведення рекламних та оціночних виставок;

- надання кваліфікованої допомоги та консультацій щодо придбання, утримання, лікування, годування мангустів та сурикат;

- вивчення та пропагування досягнень вітчизняної та світової культури у галузях генетики, селекції та догляду за цими тваринами;

- зміцнення контактів з національними та міжнародними організаціями (зоопарками, біопарками);

- сприяння професійному розвитку, підвищенню кваліфікації, здійсненню освітніх та навчальних програм і проектів для спеціалістів-членів ВГО «ZOOСВІТ», зоологів і ветеринарів;

- поширення інформації про особливості умов утримання, поведінку мангустів та сурикат;

- ведення роз’яснювальної роботи серед населення, що допоможе зберегти здоров’я цих тварин, запобігти неналежному утриманню, розведенню.

Ми несемо відповідальність за наших тварин, наш обов’язок вивчати, розвивати та популяризувати знання про біорізноманіття тваринного світу.

Приєднуйтесь до ВГО «ZOOСВІТ», адже разом ми сила!