Підрозділ єноти

Департамент виконує координуючі функції в системі ВГО «ZOOСВІТ» відносно усіх видів тварин роду єнотових, що утримуються у неволі і зареєстрованих у ВГО «ZООСВІТ» та їх власників.

Утримання єнотів в домашніх умовах стає дедалі популярнішим, але необхідно пам'ятати, що не зважаючи на те, що тварини живуть в домашніх умовах, вони є дикими тваринами.

Шановні власники розплідників, заводчики, а також любителі і власники єнотів, запрошуємо Вас долучатися до наших ініціатив та кропіткої праці в розвитку даного напрямку в Україні, навчання культурі розведення і утримання єнотів в умовах неволі, маркування та ведення відповідної племінної документації, обміну досвідом, а також участі в національних та міжнародних виставках.

Друзі, дуже важливо вести племінну роботу і відповідну документацію хоча б задля того, щоб майбутні власники тварин, народжених від Ваших тварин-плідників, мали змогу, при необхідності, подорожувати зі своїми улюбленцями за кордон, а не передавати їх із рук в руки з причини неможливості вивозу улюбленців за межі України.

Хочемо зазначити, що єноти, що розводяться у заводчиків в системі ВГО "ZOOСВІТ", є спрямованою племінною діяльністю на збереження унікального різноманіття домашніх та екзотичних тварин в умовах неволі.

Всі тварини, отримані шляхом планомірного розведення, мають унікальні ідентифікаційні номери і документи про походження.

Незважаючи на всі труднощі, що нині постали перед нашою країною, ми прагнемо йти вперед.

Приєднуйтесь, друзі, адже разом ми сила!